Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segíteni? Letöltött...

Nagypál Anna Bíborka kérdése:

Valaki tud segíteni? Letöltöttem a GTA San Andreas-t, nem működött, így le akartam törölni, és nem engedi.

Figyelt kérdés
Nincs uninstall.exe se. A dvd-meghajtóra (e) tette. Kijelölöm a fájlokat lenyomtam a delete-t és semmi! Valaki segítsen!! Köszi

2014. nov. 21. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán felcsatoltad a képfájlt amit letöltöttél. ha nincs uninstall, keress install/setup-t és ha felvan telepítve, akkor általában az újbol futtatásnál kilehet választani a törlést.
2014. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a tanácsot, sajnos nem jött be :( letöröltem a Daemon Tools-t és a PowerIso-t és sikerült :D
2014. nov. 22. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
nos, akkor igazam volt. Nem telepítetted a játékot, csak felcsatoltad. Mikor letörölted a daemon toolst/power isot akkor eltávolította a virtuális meghajtót amire felcsatoltad, így gyakorlatilag "eltűnt" :D
2014. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!