Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Full Hd felvételeket szeretnék...

Full Hd felvételeket szeretnék nézni egy laptopon. Milyen paraméterekre figyeljek, milyen tudású laptop kell ehhez?

Figyelt kérdés
Az itthon pc-m csak lassítva játssza le valamiért a full-hd kamera felvételeket. Most szeretnék egy laptopot vásárolni, de jó lenne, ha ez már olyan lenne, ami lejátssza.
2010. jan. 29. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

sok Ghz processzor (nagyonminimum 2mag x 2Ghz)

jó videókártya

megfelelő felbontás tehát 15"esnél kisebbet ne vegyél, 17"-es a legjobb, ha megengedheted magadnak

2010. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért pont laptop? Korántsem éri meg laptopot venni ha multimédiás célokra akarod használni legfőképpen. Persze ilyen gépet már vehetsz 150-180e Ft-ért is, de gondolj bele hogy ennyiből egy 2× akkora teljesítményű asztali számítógépet vehetsz magadnak.
2010. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. azért laptop, mert laptopot szeretnék vásárolni. az asztali pc-m nem tudja kezelni a full hd-t. Lassítva játssza le a felvett videót.
2010. jan. 29. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja az asztali gép méretben is legalább 2x akkora :) (nekem mind kettő van és mindkettő másra kel) valszeg a kérdezőnek is meg van az oka,hogy miért laptop.
2010. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Asztali gépem van. Most egy laptopot szeretnék venni. Azért keresek ilyen laptopot, mert ha most még kibővítem a pc-t + laptopot veszek, akkor ott vagyok árban, hogy veszek egy jó laptopot. Valahogy így gondolkozom... :)
2010. jan. 30. 07:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!