Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó DVD-író programokat...

Milyen jó DVD-író programokat tudtok?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amivel ha kiírom a filmeket, akkor a hagyományos DVD-lejátszó is vinni fogja. Pl. a Nero 8-al kiírtam már néhányat és sajnos nem játszotta le, csak a gépem.

2014. okt. 23. 11:35
1 2
 1/15 tabaki ***** válasza:
Milyen formátumban írtad ki? Van rengeteg jó ingyenes program, de szerintem Nero 8-cal is mennie kéne, szerintem nem azzal van a baj.
2014. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tabaki ***** válasza:

+ Bocs, ez a szerintemezés a mániám, de egy mondatban kétszer kicsit már sok, az egyiket ugord át.

Ami kimaradt: A DVD-lejátszód milyen formátumokat ismer föl tulajdonképpen?

2014. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A filmeket mindig AVI-ban szoktam kiírni, viszont ezzel a Nero 8-cal egy dvd-re rámegy 2-3, esetleg 4 is! És hiába választottam ki akkor, hogy egy menetesben írja, meg kiválasztottam vagy a 4x vagy a 8x-szorosat a legvégén. Ennek már nem tudom, hogy mi a neve, már régen írtam ki.

Egy Sencor lejátszóm "van", és azt írja, hogy vinnie kéne az mpeg4, XviD, mp3, dvd/vdc/cd/cd-r/cd-rw/picture cd.

Mikor legutóbb használtam, már nem is játszotta le a rendes dvd-t sem, úgyhogy valószínűséggel elromlott.


Mikor legutóbb írtam ki dvd-t nero 8-cal, megkértem a barátomat, hogy náluk ellenőrizze le, hogy vitte a dvd-lejátszója és nem vitte. :( Ezért nem is kísérleteztem azóta kiírni filmeket.

2014. okt. 23. 12:29
 4/15 anonim ***** válasza:
DVD lejátszó pontos típusa ?
2014. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
AVI az egy kiterjesztés de mi a videó kodekja ? lehet xvid vagy divx is stb
2014. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a pontos típus szerintem ez lehet: sencor sdv 7112
2014. okt. 25. 13:36
 7/15 csedeg válasza:
Először valszag át kell konvertálni, erre jó az Any Video Konverter például.Én csak így tudom asztalin lejátszani, hogy először átkonvertálom Xvid-re
2014. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 csedeg válasza:
Pardon, valszeg, azaz valószínűleg
2014. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hihi
2014. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi.


És most ettől eltekintve, MILYEN PROGRAMOKAT tudtok ajánlani, mivel ki lehet írni a filmeket?

2014. nov. 2. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!