Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Softex Omnipass-szal letitkosí...

Softex Omnipass-szal letitkosított dokumentumokat, hogyan lehet újra megnyitni?

Figyelt kérdés
Softex omnipass controll-lal valaha titkosítottam dokumentumokat. Ami tök jól működött is. A gépemet újra kellett telepíteni, ezért lementettem mindent a vinyóról. Többek közt ezeket a dokumentumokat is. Minden jól ment egészen addig amíg meg nem próbáltam nyitni azokat a doku-kat. Nem fogadja el a régi lementett kulcsot sem, hiába telepítem az újonnan telepített programba. Hogyan tudom megnyitni azokat a fájlokat? Vagy mit kell tennem? Köszi a segítséget!
2010. jan. 24. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az oprendszerrel karöltve hozott létre egy kulcsot, vagyis kell(ene) hozzá a régi (és pontosan az) oprendszer. Úgy sejtem, ennek a dolognak már harangoztak.
2010. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!