Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom visszaszerezni a...

Hogy tudom visszaszerezni a steam accom?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a kódom, pedig minden lehetséges változatot beírtam, és a titkos választ sem tudom, az email jó mert megkapom az emaileket, megvan a cd kulcs is, eredeti cd dobozban, ezekkel az infokkal hogy tudom visszaszerezni? :S
2010. jan. 24. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, ha ok nélkül nézlek hülyének, de aki jártas ezen a honlapon az nem véletlenül ilyen, de az "elfelejtettem a jelszavamat" már próbáltad?

[link]

2010. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen próbáltam de oda kell a biztonsági válasz
2010. jan. 25. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
elmondom hogy én hoyg szereztem vissza.. szóval nem tudtam belépni írtam a valvenak.. supportjának egy levelet hogy ellopták accomat de tudom felh nevemet illetve a kulcsot lefényképeztem amit kaptam a CSS source dvdhez + a blokkot is mellékeltem.. 4 nap mulva már csztem
2010. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

És akkor mi lett volna, ha nem kapsz blokkot, mert pont a Steam-en vetted a játékot és úgy írtad ki lemezre? Akkor nincs kulcs sem, amit lefényképezel. Érted, nem kötekedés, de mi van akkor, ha valaki a Steam-en veszi a játékokat, nem boltban?

2010. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Bocs, hsz visszavonva, azóta kicsit jobban megismertem ezt a STEAM-rendszert. Hsz stornó.
2010. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!