Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendszervisszaállítási pont?...

Rendszervisszaállítási pont? Hogyan?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy az msn bezáródik magéától és más program is vacakol sokat kb két napja, és próbálkoztam a rendszervisszaállítási pont lehetőséggel, de meglepetten tapasztaltam, hogy nincs egyetlen vastagon szedett dátum se, csak a maira engedi "visszaállítani", azaz akkor nem is állítja vissza.


Mi folyik itt? Hogyan tudom akkor mégis egy héttel korábbra visszaállítani?

köszi előre is

(és lánynak magyarázzátok lécci, nagyon nem értek hozzá)


2010. jan. 24. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom windows xpd van... ha igen: Start - Minden program - Kellékek - Rendszer eszköszök - Rendszer visszaállitás .... ennyit tudok mondani.
2010. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor nem csináltál visszaállítási pontot akkor nem tudod visszaállítani.A rendszer havonta automatikusan törli az előző havi visszaállítási pontokat.Lehetséges hogy vírust kaptál.Az avastot tudom ajánlani víruskeresőként.Ha vírus csinálja akkor az avast megtalálja.
2010. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor hoz létre visszaállítási pontot, ha valamit telepítessz. Ha egy hónapig nem telepítessz semmit, akkor nincs hová viszaállítani.
2010. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igwn XP-m van, csak korábban is voltak ilyengondok és magától létrehozott bizonyos vastaggal jelölt dátumos pontokat, most pedig meglepetten tapasztalom, hogy nincs ilyen.

Akkor lehetetlen?

Újratelepítés és kész? Ez nagyon durva az én esetemben.

NOD nem találta, végigfuttattam a legfrissebbet.


Akkor másik megoldás estleg:

Ha az msn-t leszedem és újat telepítek, akkor hogyan oldhatom meg, hogy mindenki újra fent legyen? vagy ezt automatikusan megjegyzi az msn rendzsere? vagy írjam ki őket egyesével?

2010. jan. 24. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az msn partnereidet nem a géped tárolja.
2010. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem talált semmit a nod akkor avast!A nodnak csak tekintélye van de valójában sz*rt sem ér!


[link]

2010. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!