Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gond? Vegyek új...

Mi lehet a gond? Vegyek új monitort, vagy csak kábelt?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy a monitorom egyik napról a másikra meghalt szinte. A monitor bekapcsoló gombja világít,de a képernyőn csak 1 pillanatra volt kép a gép indításakor,illetve később is ha ki és bekapcsolom a monitort.Áramtalanítottam, újra bedugtam a gépen minden kábelt és ugyanez. Majd pár napig nem kapcsoltam be semmit, kihúztam a monitor kábeleit,majd visszadugtam és működött. Aztán megint eltűnt a kép pár óra múlva.Megint pihentettem az egész gépet pár napig, majd újra be és kikötöttem a kábeleket és működött 1 napig. Ma reggel ismét nem jó a monitor.

Új kábel kell csak,mert lehet el van törve, vagy új monitor?

Sajnos már 8-9 éves sima tft monitor....A válaszokat nagyon köszönöm.



2014. okt. 17. 12:14
 1/5 Tengor ***** válasza:
Valószínűleg a monitor adta meg magát.
2014. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem mozgatod a kábelt, mikor elmegy a kép, akkor nem az a hibás.

Nekem gyanús, hogy a monitorban túlmelegszik valamilyen alkatrész és ekkor szűnik meg a kép. Ha nem vársz napokat, hanem mondjuk egy óra múlva próbálod bekapcsolni, akkor sincs kép?

2014. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos,aznap tuti nincs már. Direkt kétszer próbáltam ki 2hét alatt, hogy vártam napokat.


Én is gondoltam arra, hogy valami túlmelegszik rajta.


A gépházon belül tuti nincs baj, mert hallom ahogy betölt a rendszer,még a lejárt vírusírtónak is hallom a hibaüzenetét ahogy szoktam.


Szerencsére van a billentyűzetemen kikapcsolás gomb és úgy tudom leállítani.

2014. okt. 17. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor is a monitor a hibás szerintem.
2014. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Veszek újat.
2014. okt. 17. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!