Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas nem kezeli a...

Sony Vegas nem kezeli a tömörített avi-t?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 23:25
 1/3 tabaki ***** válasza:

Mivel tömörített? Mert, mint nemrég megtudtam, pl az Action!nal felvett fájlokkal problémák lehetnek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..

Egyébként viszont túl jó progi ahhoz, hogy általánosságban mindegyikkel gondjai legyenek. Fogalmazz pontosabban.

2014. okt. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Avi/xvid/ac3 a filmem tömörítése, mint általában a rippelt filmeké és nem olvassa be a SV. Semmit sem csinál.


Vob-mpeg2 valamint wmv-t beolvas, szépen megjelenik a video-audo sáv külön. Én is azért kérdeztem, mert túl jónak tartom, hogy ez így legyen. Xvid kodek x86, x64 is telepítve van, Kínomban feltettem az ffdshowt is , de semmi változás. A kérdést az itt olvasottak alapján tettem fel>>> [link]

Kellemetlen lenne kitömörítgetni az avikat, mert 10MB-ól pl majdnem 1GB lett uncompressed konvertálás után. Tudom a jobb kamerák nyers - uncompressed avi-ba dolgoznak eleve, de én filmdarabokból szeretnék csinálni valamit, amelyek tömörítettek. :(

2014. okt. 8. 07:40
 3/3 anonim válasza:
Egy kósza tipp: ac3 direct show filter helyett ac3acm kodek, ami oda-vissza is képes kódolni.
2014. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!