Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a WinXP...

Mi a véleményetek a WinXP 64bit-ről?

Figyelt kérdés
Tudom jól nincs magyar változata. De engem nem zavar, én inkább arra vagyok kíváncsi hogy milyen stabil vagy hogy milyen gyors is valójában. (Win7-el hagyjatok!!!)

2014. okt. 2. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el. Egy félbehagyott dolog, nem hiszem, hogy stabil.

Ha jól tudom, SP3-at sem adtak ki rá, mert már előtte kaszálták.


Arról meg inkább ne is besézljünk, hogy már nem támogatott az XP maga (nem adnak ki frissítéseket hozzá).


Újabb gépre (amin menne a 7) butaság lenne feltenni. Régire meg sima XP (bár inkább a Linuxok környékén lenne érdemes szétnézni). De ezeknél meg nem hiszem, hogy 4+ GB RAM lenne a "keret"...

2014. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a Vistáról is azt hallottam, hogy az SP-kkel javították a "problémáit". Esetleg még azt lehetne megpróbálni...
2014. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tré. De ha ilyen kitételeid vannak, akkor gondolom magadban már eldöntötted hogy mit fogsz használni.
2014. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felraktam, használhatatlan, átnyergeltem windows 7 32-bitre.
2014. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!