Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csinálhatnám ezt meg?

Hogyan csinálhatnám ezt meg?

Figyelt kérdés

"Házi" acapella verziót szeretnék csinálni egy számból. Annyira nem értek az ilyenhez, részben azért, mert egyáltalán nem értek angolul. Először ezt az Audacityhez való Knockout-ot (vagy mit) kerestem, de megszűnt az oldal, ahol le lehet tölteni. Egyébként meg nem is értettem, hogy lehet belerakni, ezért letettem róla. Most letöltöttem ezt a Voice Trap nevű programot. Amikor telepíteni akarom, valamin regisztrációról ír.

[link]


Annyi jött le, hogy "regisztráld a Voice Trap másolatát", és hogy van valami 25 dollár, amit ki kell/nem kell ki(?)fizetni.

Mi van a szövegben? Hogyan tovább? Kéne az az acapella verzió, és az is jó lenne, ha a továbbiakban is tudnék ilyet csinálni, mert egy olyan ismerősöm sincs, akit megkérhetnék erre. Esetleg valami tanács? Vagy program? Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. szept. 26. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmmm, valami hibázik itt...

Az "A cacpella" (így helyes) az amikor van (egy) ének, és a többiek mint hangszer, a háttérben hangot adnak ki. Ezt nem fogja neked egy program sem megcsinálni.

Azt meg tudod csinálni hogy (egy több hangsávos) programba felénekled, majd következős sávra a "zenét" (dúdolást/hangot/effektet) majd újra a következő zenét stb.


Mond el mit szeretnél (hallani) és ha tudok segítek.

2014. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, mi az "A capella". Jobban nem tudtam megfogalmazni, és mivel Youtubeon (és máshol is) legtöbbször csak így lehet rátalálni, ezért írtam acapellának. Én nem akarom leszedni a zenét az ének mögül, mindössze el akarom torzítani a hangfájlt hasonló módon:


https://www.youtube.com/watch?v=KDV0WQRO0tE


https://www.youtube.com/results?search_query=filtered+acapella

2014. szept. 28. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!