Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért megy le hirtelen az...

Miért megy le hirtelen az fps-em? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
szóval megy a játék akadozás nélkül egyszer csak hopp lemegy alacsonyra nem tudom miért van ez de már nagyon idegesít mert nem tudok rendesen játszani, nem vagyok nagy játékfüggő csak azért jó lenne ha ez rendbe állna. Régebben is volt ilyen de már nem csinákta most megint elkezdte. Tördeezettség mentesítve VOLT!

2014. szept. 25. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem hibaleírás. Milyen a gép, oprendszer, a hiba megjelenésének körülményei, csak egy játéknál jelentkezik-e, vagy többnél is, milyen terhelést kap a gép, a hiba tartós vagy véletlenszerű, kötődik-e a játékban valamilyen eseményhez?
2014. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eddig csak a trine2 vel játszottam cs 1.6 nál nem volt win 7 sp1 a gépem közép felett egy kicsivel node azért ezt vinnie kéne simán mert ez nem mai játék
2014. szept. 25. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!