Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen "java" program jó a...

Milyen "java" program jó a Play Áruházból egy tabletre?

Figyelt kérdés

A java ara kell h meg tudjak nyitni neten oldalakat, úgy tudom h az segítene!

Pl van egy chet felület/oldal amibe nem tudok belépni mivel egy legókockát ad ki kérdőjelekkel! :/


Vagy milyen programmal tudnám megnyitni ezeket?


Elöre is köszönöm a segítséget!



2014. szept. 22. 14:15
 1/8 anonim válasza:
Hát azt nem tudom, hogy miért lehet, hogy az Adobe Flash Player hiányzik, de ha nem akkor lehet, hogy a java az, keress rá a play-en a java rá és próbáld ki, de amúgy általában, hogy ha ilyen weboldalakat nézel ahonnan hiányzik valami kiegészító, akkor általában ki szokta írni h mi az ami hiányzik és h hol tudod beszerezni!
2014. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg neztem és a play áruhazon nincs Adobe Flash Player :/ de rendes javat sem találtam! :/
2014. szept. 22. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nincs a playen adobe flash player mert az adobe megszüntette az androidos flasht. A régi változat apk-ja még valahol biztos megtalálható.
2014. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó hogy írjam be mi a program neve? :)
2014. szept. 22. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen program?
2014. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A régi valtozat apk!!
2014. szept. 22. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Beírod a googlebe, hogy android flash player és tuti meglesz. Sőt, talán az adobe oldalán megtalálható még. De ez már kb. 2 éves dolog szóval lehet semmire se lesz jó.
2014. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja értem
2014. szept. 22. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!