Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le állandóan?

Kati Tibor kérdése:

Miért fagy le állandóan?

Figyelt kérdés
A windows movie maker-rel összeakarnék vágni egy videót de nem tudok mert amikor behuzom a videót az idősorba és rákatintok akkor egy homokorra jelenik meg az egér helyett és nem tudok semmit sem csinálni azt irja ki felülre hogy a windows movie maker nem válaszol.Próbáltam már sokmindent pl:más formátumba átkonvertálni a videót de hiába akkoris lefagy.Kérlek segitsetek.Mellesleg windows xp-t használok ha ez számit valamit.

2014. szept. 21. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány megás a RAM-od, milyen típusú a vidikártyád, s hány megás, vagy gigás?

Nagyon sokat számít a RAM és a videókártya memóriája.

2014. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Régebben nem volt ez nem fagyott le minden egyes alkalommal csak most miért van ez?A ramom 192 mb elég retró gépem van de hátt ez van.A videókártyám Geforce2 Mx100/200.De mint már mondtam régen nem csinálta ezt probálkoztam már ollyanal hogy ujra teszem a gépet vagy ilyesmi de semmi haszna.Kérlek segitsetek.Vagy ha tudtok használható kis gépigényü videószerkesztő programot akkor azt is megköszöném.
2014. szept. 21. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:

A legjobb, amit tehetsz az az, hogy félreteszel egy kis pénzt, és használtan, már 30ezerért olyan gépet veszel, hogy megszólal.

Én a múlt hónapba vettem használtan egy gépet bizományiból 2GB DDRAM-mal, 120GB Samsung SATA HDD, 1GB Intel vidikártyával és P4 procival.

Lehet, nem a legjobb teljesítményű, de legalább gyorsabb a tiédhez képest. :)

2014. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A te gépeden max egy Windows95 futna jobban, XP-t már nem igazán bírna el :/
2014. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy 24ezerért vettem a gépet. :)

Előző voltam :)

2014. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Éngem nem az érdekel hogy a te géped menyivel jobb az enyémnél :).
2014. szept. 21. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Még azt is leszögezném, hogy alacsony gépigényű videószerkesztő programot nem igazán tudok mondani, mert ami a konfigod illeti, eléggé gyengusz :/

Vagy nem válaszolnának a programok, vagy el sem indulnának, mert annyira alacsony teljesítményű a géped :/

192MB az iszonyatosan kevés :/

Max egy 512-es, vagy alsó hangon egy 1GB RAM kell bele, a videókártyát meg le kéne cserélni egy nagyomm memóriakapacitásúra, hogy gond nélkül fusson az általad használt, vagy kívánt videószerkesztő program :/

De mondom, amit még megtehetsz, hogy egy komolyabb gépet veszel használtan bizományiból, viszonylag megfizethető áron. :)

Mondom, 25-30ezerért már jó gépet veszel :)

2014. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elmondjam, mennyivel jobb? :D

Kérlek tisztelettel, most 2 zeneszerkesztő programom van, egy Sony Sound Forge 9 és egy Adobe Audition 3.

Gond nélkül mennek, nem fagy le a gép, nincs olyan, hogy nem válaszol :)

Továbbá nagy gépigényű programjaim is vannak, képszerkesztők is :)

Bírja a strapát! :)

Másik, hogy rendszertisztító programot is használj, én a CCleanert ajánlom figyelmedbe, legalább 2x egy hétbe használd, hogy rendesen működjön a géped, továbbá PC-d zökkenőmentes működését nyomon követheted, ha letöltöd az Everest Premium változatát :)

Ez egy nagyon jó rendszerdiagnosztikai program :)

2014. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kössz
2014. szept. 22. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!