Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gameplay felvevő, rögzítő...

Gameplay felvevő, rögzítő program?

Figyelt kérdés
Próbáltam a Frapsot, de elég megbízhatatlan. Leszedtem az Action!-t az meg ugyebár fizetős. Esetleg valami ingyenes és nem lassítja halálra a gépet? Frapsal ha lolt veszek fel, 260fpsről leesik 10-15re. úgy meg elég gáz. Elóre is köszönöm. i5ös 4ik generácios proci, 8giga ram és gtx 760. Nem egy szar gép, ezért nem értem ezt az fps csökkenést se.

2014. szept. 21. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne azt felvenni ahogy játszol. 120 évre előre tele van a Youtube mindenféle játékkal. Gondolod, hogy a te játékod hiányzik ?

Ezt nem fikázásból írtam, de gondolkozz el rajta.

A Faraps, és az Action-nél jelenleg nincs jobb. Ez tény.

2014. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A bandicam megbízható?
2014. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
töltsd le a geforce experienc-t(boccs ha rosszul írtam) az az nvidiának a saját programja abban van a shadowplay és az eggyik legjobb videó felvevő
2014. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bocsi hogy én is kérdezek pont ezt a választ keresem.

FifteenWheat061 azt hogyan kell használni? Mert én próbálkozok egy ideje de egyenlőre nem tudok a bal felső sarokba belevarázsolni a webkamerát és + a játékot

2014. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!