Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MINECRAFT-ban mi a jó?

MINECRAFT-ban mi a jó?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 01:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, ami a zenélésben, a CS:Go-ban, az önkielégítésben, a gitározásban és a hobby-szerű programozásban és a táncban. Az, hogy az ember úgy tudja lekötni magát, hogy ellazul.
2014. szept. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tabaki ***** válasza:

Hát a tökfőzelékben? Annak, akinek nem jön be, semmi. Illetve egy pozitívumát elismerheted: Nem kötelező játszanod vele.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. szept. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#3 hát én el nem tudok képzelni olyat hogy valakinek ne jönne be a tökfőzelék. :)
2014. szept. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te tudsz valamit hogy különválasztottad a gitározást és a zenélést. :)
2014. szept. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-as èn UTÁLOM
2014. szept. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 nem is tudlak elképzelni. :)
2014. szept. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már hányszor feltették ezt a kérdést.Lényegében ez egy sandbox játék szóval nincs külön feladatod(kivéve a mérföldkövek de csak akkor kell csinálni ha akarod).Történetet ne várj el a játéktól visszont irhatsz saját történetet megépítheted a helyszíneket és, a feladatokat.stb .Lényege a kreatívitás de ha unalmas a építés akkor tulélő módban gondoskodnod kell arról hogy nehogy éhenhalj, megöljenek a mobok és, hogy fejlödj(például külömbözö nyersanyagok beszerzése)
2014. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 ezt értjük, de mi benne a jó? :)
2014. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as lényegében az hogy azt csinálsz amit akkarsz.Ha úgy vesszük ez egy elektronikus legó.Alkotsz és, rombolsz.Avagy ezen kivül még sok lehetőség van.Kis kreatívitásal elég jó játék lehet.Nehéz leírni a "varázsát" de el tud szórakoztatni.Mellesleg én vagyok a 7-es csak elfelejtettem befejezni a szöveget.
2014. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De ehhez minek a Minecraft?
2014. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!