Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri megvenni a Sims 4-et?...

Megéri megvenni a Sims 4-et? Egyáltalán Magyar?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a tobbi resz is bejott, akkor igen.

Es ugy tudom, magyar.

2014. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán Magyar?"

Szerintem ez erősen függ attól, hogy hol veszed.

Egyébként van belőle magyar szerintem is.

2014. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt hallottam hogy nem fog megjelenni magyarul.
2014. szept. 12. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Sims 4-ből nincs magyar, nem is lesz. 1 hete játszok vele, nem mondanám, hogy megéri. Unalmas. Talán ha lesznek kiegészítői akkor majd megéri.
2014. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha akarjátok magyarul, akkor itt kell szavazni:

[link]

2014. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Sims 4 nem jelent meg, és hivatalosan nem is fog megjelenni magyarul. Én megvettem, eredetiben. Szerintem megéri. Nekem eddig a Sims 2 jött be a legjobban, a 3-as annyira nem. Ez most megint elnyerte tetszésemet, csak nekem is az a bajom vele, hogy nem magyar. Én cseh nyelven játszom egyébként.
2014. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csilivili12 válasza:
Nem lesz magyar mert lustak kesziteni, de nekem nem is kell a sims3ban tok sok kerdesem volt amire nem talaltam magyar valaszt es nem szoszerint forditottak szal megtalalni semmi esely nem volt :S Egyebkent en nagyon szeretem :)
2014. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!