Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki írna nekem írni olyan...

Frenk610 kérdése:

Valaki írna nekem írni olyan programokat amikben fótot lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Kerestem programokat amiben fotót lehet készíteni,de csak olyat találtam amiben csak szerkeszteni lehet.Valaki írna nekem írni nekem olyan programokat amiben fotót készíteni is lehet?(úgy gondolok fotóra mint például:egy animált emberke van rajta,vagy egy saját,kitalált betűtípussal írt monogram,vagy rövidítés,meg ilyeneket)

2014. aug. 28. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
paint,photoshop
2014. aug. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:

"úgy gondolok fotóra mint például: egy animált emberke van rajta,vagy egy saját,kitalált betűtípussal írt monogram"

Ebben meg mi a fénykép? De most tényleg: A rajzfilm vagy a felirat?


"Kerestem programokat amiben fotót lehet készíteni,de csak olyat találtam amiben csak szerkeszteni lehet"

Hát ez meg mit jelentsen? Vannak programok, amelyekkel exponálhatsz a webkamerán vagy egy csatlakoztatott fényképezőgépen keresztül, de hogy mitől és milyen formában lesz a képen egy mozgó emberke vagy egy még nem létező betűtípus, a számomra megoldhatatlan rejtély.

2014. aug. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
Amit leírtál, annak köze sincs a fotózáshoz, annyira szerkesztési feladatok, hogy már az alapokat is neked kell megszerkesztened. Ennek ellenére szerintem linkelj be valami képet is, mire gondolsz, mert eléggé úgy hat, hogy a szóbeli kifejezéseket az értelmüktől függetlenül alkalmazod.
2014. aug. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha tudsz egyáltalán linkelni,akkor tegyél ide egy olyasmi ,egyszerű "fotót",amit csinálni szeretnél ,és elmondjuk,hogy állj neki,

/de elsőre ne egy 3D-st akarjál még /

2014. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

[link]

Az animálást egyelőre hagyjuk, de azt is lehetne.

[link]

2014. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!