Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan photoshop ami...

Van olyan photoshop ami magyar nelvű és lehetet ingyen tölteni?

Figyelt kérdés
ha igen akk linket is léccike köxe
2010. jan. 16. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
énis tettem már fel ilyen kérdést, de senki sem adott használható ötletet, csak annyit mondtak: a torrent odlalakon biztos fennt van. Minden féle torrent oldalt megnéztem (még a meghívósakat is), de mondanom sem kell, semmi használhatót nem találtam, csak vagy fake, vagy vírusosat. Szal ez van. Itt csak kioktatni tudnak a h*lye emberek, hogy minek kell az nekem stb.
2010. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Magyar nyelvű Photoshop létezik. Természetesen nem ingyen. Némelyik verzió csak 30.000, de valamelyik 300.000Ft is lehet.

Torrentoldalakon fent szokott lenni, sztem csak rosszul kerestél. Íme a válszték: [link]


igaz ezek angolok, de át lehet ügyeskedni magyarra őket: [link]


Az adobe.comról le lehet tölteni 30 napos próbaverziót, ingyenes, ez az egy hónapos idő alatt korlátozás nélkül használható.

2010. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

és crack:

[link]


De ha nekem kéne eszembe se jutna ide írni csak rá keresnék a Google-ba és letölteném,

2010. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*****

*****

*****

*****

*****



Jelszo: sipsand


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


*****

*****

*****

*****

*****

*****



jelszó: minerva



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
furcsa, mikor én kérdeztem senki sem tudta megmondani, csakhogy nem kell az nekem stb.
2010. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!