Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyiket használjátok? Adobe...

Melyiket használjátok? Adobe Premiere Pro vagy Sony Vegas Pro?

Figyelt kérdés
És miért?

2014. aug. 25. 14:04
 1/3 anonim válasza:
100%
Sony Vegas Pro. Soha nem használtam még Adobe Premieret, így ellene vagy mellette nem tudok érveket felhozni, viszont ez is mutatja, hogy soha nem volt szükségem rá. A sony vegasnak - a 13nak főleg - nagyon szeretem a kezelő felületét, könnyen átlátható, és hatékony. A program használatát pedig egy hét alatt el lehet sajátítani, ha nem is profin, de tűrhetően. Nagyon nagy az effekt tárháza, még ha sokat soha nem is használunk. Összességében én ajánlanám a sony vegast.
2014. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez hasznos volt. Én használtam már mindkettőt és tényleg jobb a Vegas kezelőfelülete és viszonylag egyszerűbb mint a Premiere, de én mégis azért maradtam a Premiere-nél mert gyorsabban renderel mint a Vegas és számomra fontos, hogy nem 40 percet kell várnom hanem csak 15-20-at.
2014. aug. 26. 15:03
 3/3 anonim válasza:
Az igaz, hogy a Vegas az könnyebb de a Premier Pro viszont sokkal szebb videókat lehet vele vágni és sokkal jobb program mint a Vegas.
2016. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!