Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem játszódnak le...

Izé Bá kérdése:

Miért nem játszódnak le bizonyos vidiók?

Figyelt kérdés

Az miért van már, hogy ha felteszem az Adobe flash playert akkor pl Coub-os cuccok és pl az Indavideó nem megy, más videók pl youtube, vagy a facebook-os videók mennek, ha leszedem akkor az első csoportba tartozók mennek, de pl a facebook-os videók vagy pl a google streetview nem megy, hiányolja a flash-t.

Mindezek a problémák Win7 + firefox (meg opera) kombó alatt vannak, IE -nél nincsenek ilyen gondok (de azt meg utálom). Leszedtem, felraktam újra mindent + kipróbáltam régebbi flash verziókat is azokkal sem működött.

Ötlet?



2014. aug. 23. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy leszeded innen: [link] az ActiveX control content debugger-t és telepíted. Nekem szokott segíteni.
2014. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 b_smart válasza:
Próbáld ki az Antivirus progit leszedését is, nekem az zavart be.
2014. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki hasonló gondokkal küzd, és nem tudja a megoldást akkor itt a megoldás :

close all browser windows;

open Windows Explorer;

type %appdata%\Adobe in the address bar;

delete the 'Flash Player' folder in there;

type %appdata%\Macromedia in the address bar;

delete the 'Flash Player' folder in there;

close Windows Explorer, then try to disable hardware acceleration again.

2014. aug. 31. 10:54
 4/4 A kérdező kommentje:

+ azt elfelejtettem, hogy ki kell kapcsolni a flashben a hardveres gyorsítást:

[link]

2014. aug. 31. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!