Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom a Movie Makerrel...

Hogy tudom a Movie Makerrel készített videóm fájl típusát megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Egy kis időbe beletelt mire megszereztem a Movie Makert a gépemre, mivel nem volt rajta alapból a gépemen ahogy kellett volna. Most meg amikor már megvan (külön letöltöttem) és elkészítettem a videómat is hiába akarom más fájl típusként elmenteni, hogy fel tudjam tölteni, amikor rákattintok a Save Movie File-ra egyszerűen befagy az egész és nem tudok vele mit kezdeni. De csak akkor csinálja ezt ha erre kattintok, még ha billentyűzettel is csinálom (CtrL+P)akkor is ezt csinálja. Valaki tud nekem segíteni? Mondjuk van olyan program ami ehelyett átkonvertálja a videómat?

2014. aug. 20. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A maker tud bénáskodni néha. VideoSpint szedd le ,szinte ugyanaz.
2014. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kkovax38 ***** válasza:
Format Factory. Megpróbálhatod YTD Download manegerrel is. Alapból Mp4-re konvertál.
2014. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!