Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új laptopon első op. Rendszer...

Új laptopon első op. Rendszer telepités után miért nem indul?

Figyelt kérdés
Szóval...Asus x450 laptop, freedossal. Letöröltem és feltettem egy garantáltan működő win7et. Létrehoztam neki egy particiót, stb stb..nem először csinálom. A telepités végén azonban újraindulas után fekete képernyő felső sarokban kis fehér vonalka villog és kb 4 masodperenként újraindul. Mi lehet a gond? Nem akarok win8at feltenni..vmi ötlet?
2014. aug. 18. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk BIOS-ba állíts be a SATA-t talán, csak tipp, de attól hogy vettél egy gépet FREEDOS-szal még nem biztos hogy lesz hozzá driver. Jó esetben persze felmennek a generic driverek, általános meghajtók, és utána meg le kell töltögesd a hardverekhez a win 7 drivert.
2014. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Pedig kénytelen leszel bebarátkozni a Windows 8 -al. Az új Asus laptopok ugyanis nem támogatják a Windows 7 -et. Még ha sikerül is valahogy ráerőszakolni, akkor sincs hozzá driver, így egy csomó dolog nem fog működni normálisan, vagy egyáltalán nem.
2014. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: nem a driverekkkel van a gond, addig el sem jutottam h bármit is feltegyek rá mert még az üdvözlő képernyő se jelent meg :-/

Második: akkor megpróbálom azt a sz*rt feltenni...

Köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 18. 20:44
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, én is rühellem a 8-ast, de ez, van késő bánat. Vásárlás előtt kellett volna utána olvasni, milyen márkákhoz és típusokhoz van még Windows 7 támogatás.
2014. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!