Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene valaki akinek megvan...

Segítene valaki akinek megvan a Jurassic Park Operation Genesis?

Figyelt kérdés

Feltettem a játékot az öcsémnek, mert most ő van megbolondulva a dínókért, a laptopomra. De az a baj, hogy ha a szigetet akarom megcsinálni tudjátok, akkor mikor rákattintok, hogy 'Start' akkor tölt egy pár másodpercig, aztán kilép. Azt írja, hogy váratlanul leált a program.

Van ötletetek hogy hogyan oldjam meg neki?? Eseleg tudtok egy sima ujj szigetről egy mentést küldeni ozt beteszem neki, ha lehet ilyet?? :O mert régen használtam, nem emlékszem már rá, hogy hogyan kell. :D Köszönöm :)



2014. aug. 16. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Windows 7 alatt próbáld meg XP kompatibilis módban indítani.
2014. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Win8-am van. Megprobáltam minden konpatibilibási lehetöséget. Egyikse müködött :(
2014. aug. 16. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Win8-on nincs XP-emulátor, azon egészen biztosan nem fog elindulni. Ha van otthon régi használaton kívűli gép, arra rakjatok fel egy Xp-t és az tökéletes ilyen feladatokra, vagy telepítsetek a mostanira egy virtuális Xp-t (esetleg 7-t alatt is meg lehet próbálni).
2014. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nahát igen, az a baj, hogy a "régi" gépet kb 5 éve nem kapcsoltam be. Azért vettem ezt a kis gépet, mert nem kell az az órmótlan nagy, mert én hordom magammal. Aazt meg ugye nem lehet. De megpróbáltam, és még csk bekapcsolni se lehet már. Szóval mindenképpen ezen kéne vmit kezdeni vele. Am a játék maga elindul. Beléphetek a főmenübe is, meg "mini játékokat ellehet indítani az Excercise módot" de a "Operation Genesis" modot, ami a lényeg lenne, ráklikkelek, behozza a sziget léátrehozásához szükséges paraméterek beállítását ( méret, folyók, helyek, fák) aztán ha rálépek a "Start"-ra akkor bejön a Betöltőép, aztán tölt a csík egy kb negyedig, vagy félig aztán elsötétül, kidob az asztalra és kiírja, hogy "A SimJP.exe program váratlanul leállt".


Szóval maga a játék elindul, meg mini játékok lefutnak de az olyan mint egy versenyesbe az hogy állítsd be az autódat és mikor indulna a játék puff vége.

2014. aug. 17. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Xp-s korszakban kiadott programok többsége márpedig ezt fogja csinálni Win8 alatt. Windows 7-ben még volt egy opció, amivel a gép azt színlelte, hogy XP-s környezetben fut, de az a 8-ban már nincs benne.

De mondom: csinálj a gépedre egy virtuális XP-telepítést, abban nyugodtan használhatja a játékot.

2014. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) És azt hogy kell? :D
2014. aug. 18. 08:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha elkezdeném leírni szerintem egy fél napba is beletellne, de ha rákeresel Googleben biztos gyorsan megtalálod a megoldást. Az a baj, hogy nem ismerem a géped, hogy milyen szinten támogatja a virtualizációt, de ez talán segíthet: [link]
2014. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!