Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csinálják azt, hogy...

Hogy csinálják azt, hogy letöltök egy játékot, és egyből lehet vele játszani?

Figyelt kérdés
Letöltök egy játékot, ami elég sok giga, és azt irja, hogy nem kell telepíteni, hanem egyből lehet játszani vele. Ezt hogy csinálják? Mi a különbség aközött, hogy telepítem, vagy nem? A telepítésnél a dvd/cd-ről rakja rá a gépre a dolgokat, ha meg letöltöm, akkor olyan, mintha már felraktam volna?
2010. jan. 12. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ritka az, amikor letöltöd és nem kell telepíteni.

De van pár, amit tényleg nem kell telepíteni, azok gondolom már kibontva vannak.

2010. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből
2010. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hoppá bocsi véletlen nyomtam egy entert,


szóval ebből 2 fajta van, van az mi igazából feltelepíti amikor elinditot csak amikor kilépsz ki is törli mert temporaly fájlok ezt onnan tudod hogy amikor elinditot kicsit lassul, a másik pedig, hogy nem kell semmit telepiteni a windows mappába mert egy egyszerübb cumó, és akkor elég egy .exe fájl és elindult.. nem nagy cucc :)

2010. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!