Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » T u d v a l a k i* olyan...

T u d v a l a k i* olyan videószerkesztő/vágó programot mondani nekem ami az alábbi feltételnek eleget tesz (kifejtem)?

Figyelt kérdés

Egy videót szeretnék átalakítani úgy hogy feketeséggel kitöltök egy bizonyos részt. Tehát van valami amit szeretnék végig nem mutatni csak helyette feketeség legyen. Pontosabban azt akarom elérni hogy csak egy valami látszódjon - az egész videóban. (ennek helye/mérete folyamatosan változik)

Nem kell bonyolult effektes program csak ezt az egyet szeretném elérni. Lehetőleg minnél kisebb méretű programmal.

Köszönöm előre is.

*azért írtam így mert nem engedte felrakni a kérdést ebben a formában és nem akartam átfogalmazniXD


2010. jan. 10. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

De, bonyolult, effektes program kell hozzá! Minimum olyan, ami több videosávot tud kezelni több rétegben, és minimum tudja a kulcskockákhoz kötött tween funkciót. Hacsak nem akarod minden egyes képkockán kézzel lefesteni a nem kívánt objektumokat.


Sony Vegas vagy Adobe Premiere. Ezek egyik sem kis méretű program, és elég erős vasat igényel. És persze nem ingyenesek.

2010. jan. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az utolso kérdés a legkönyebb

megoldani kedves eköválaszolő

2010. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ADOBE after effects cs4 XDXD
2010. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!