Ha letöltöttem a GIMP-et, miért írja ki, h. a letöltés nem teljes? A tanár azt mondta, h a vírusírtó miatt, de akkor mit csináljak?
Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 16:31
1/3 czibles 



válasza:





kikapcsolod a vírusirtót és letöltöd aztán visszakapcsolod.
de szerintem semmi köze a vírusirtóhoz...
2/3 anonim 



válasza:





befejezés képen a súgót is feltelepítetted?
3/3 A kérdező kommentje:
ok köszi, nem is volt köze a vírusírtóhoz, csa a tanár szerint -.- na mindegy , sikerült újratelepítenem
2010. jan. 11. 18:43
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!