Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan egyszeru videoszerke...

Van olyan egyszeru videoszerkeszto ami a nem teljes kepernyos videot teljes kepernyosse tudja tenni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra hogy mikor a pl a videoklipeknek van alul meg felul ilyen fekete csik.. nincs olyan program amivel az ilyen videokat teljes kepernyosse tudok tenni?

2014. júl. 24. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz, az a különböző képarányok esete. Gondolom egy 16:9es videot nezel 4:3as megjeleniton. A "teljes kepernyosse tetel" esetedben ket dolog lehet: Vagy teljes kêpernyőre nyújtod a videót (függőleges irányban való nyújtás) vagy belenagyítasz addig, amíg nem látszanak a sávok. Egyik sem szerencsés, bár ha mindenáron ezt akarod, ajánlom figyelmedbe a VidoPad-et.
2014. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
O, igen. Tudtam hogy valami nem stimmelt ezzel a 'teljes kepernyo' dologgal de nem vagyok egy szamitogepzseni szoval csak igy tudtam korulirni. A valaszt koszonom szepen!
2014. júl. 25. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!