Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem a The Sims 2-t?

Hogyan telepítsem a The Sims 2-t?

Figyelt kérdés
Próbálta már az egyik barátom, de nem talált hozzá megfelelő indítóképet(?). Sajnos én nem értek ehhez, de nagyon szeretnék játszani vele meg pár kiegészítőjével.. Valaki, akinek van ideje és türelme nem tudna segíteni privátban?

2014. júl. 16. 13:59
 1/1 anonim válasza:
Nem tudok odamenni hozzád de elmondom nagyjából.(Jogvédett a Sims 2 ezért én sem tudtam telepíteni de a 90%-a megvan). Rákeresel Google-n hogy Sims 2 letöltés és az első találat az amelyikre rá kell nyomnod. Már az oldalon ott van hogy The Sims 2 letöltése. Letöltöd. Megnyitod a .RAR fájlt és rányomsz 'Kibontás Ide' gombra. Kibontod az asztalra. Aztán belépsz a böngésződbe. Letöltöd a Deamon Tools Lite-ot. Megnyitod a Deamon Tools-t aztán hozzáadsz egy virtuális meghajtót 'Kép hozzáadása' megnyitod a mappát amit kibontottál. Van benne 4 fájl. Nyisd meg a Deamon Tools-t is. Az első olyan fájlt húzd bele abba a virtuális meghajtóba. 2x rákattintasz és elkezdődik a telepítés. A telepítés meg fog állni mert kéri a 2. lemezt csak annyi a dolgod hogy megnyitod a Deamon Tools-t és jobb klikk a virtuális meghajtóra kapsz egy panelt abban van egy olyan hogy leválasztás. Rákattolsz és leválasztotta az 1 lemez fájlját. Aztán bele húzod abba az üres meghajtóba a 2. lemezt ami abban a mappában van amit kibontottál ugye. Aztán rányomsz az oké gombra amit a játék adott ki. És folytatódik a telepítés. Ugyanígy kell csinálnod a többivel is. Ha teljesen fel van telepítve akkor még nem tudsz vele játszani ezért kell hozzá szerezni egy Crack-et amit YouTube-ról megnézhetsz hogy kell letölteni meg telepíteni azt is. Remélem segítettem és remélem nem voltam nagyon bonyolúlt.
2014. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!