Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt el tudom távolítani valahogy?

Ezt el tudom távolítani valahogy?

Figyelt kérdés

Pár órája valami legújabb flash player hiánya miatt nem tudtam megnézni a videót, az oldal felajánlotta, hogy onnan letölthetem.

De közbe feltelepített valami mást is, valami APcDefender-t amit hiába uninstalláltam, azóta is figyelmeztet, meg folyamatosan irogatja ki h spyware programok vannak a gépemen.

NEM BÍROK VELE!!!!!!

Segítsetek légyszíves mit tudok tenni mert megőrülök tőle!

Köszönöm!


2010. jan. 6. 19:57
 1/4 czibles ***** válasza:
100%

Grat! bekaptál egy álvírusirtót. ne telepíts semmi ilyet gépedre, csak megbizható helyről telepíts! reménykedj hogy nem kaptál be még sok másik virust (ha nem kaptál akkor majd fogsz) ugyhogy mielöbb szedd le. magyar oldalt nem találtam most igy hirtelen, hogy hoygan tudnád leszedni, de remélhetően megérted.

[link]

vagy

[link]

sok sikert!

2010. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

A Malvarebytes bevált!

Köszi mégegyszer! :)

2010. jan. 6. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
azt a hivatalos abode oldaron szeted le a flash playert
2010. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem adobe oldalra értette a az utolso válaszoló
2010. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!