Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a gépen elmenne a Battlef...

Ezen a gépen elmenne a Battlefield 3?

Figyelt kérdés

Ezen a gépen elmenne a Battlefield 3. ? És ha igen milyen Grafikába? És felbontásba?

Gép:

Ram: 4GB-DDR2

Processzor: Intel Core 2 Duo E7500

Videókártya: AMD Radeon HD 5670-1GB-DDR3-128Bit

Válaszokat előre köszönöm! Azért szeretném megtudni mert nem akarok kárba leszedni egy 20gb-os játékot :)



2014. júl. 4. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú, az már kemény lehet, ha már lopásra is lusta vagy.

Letölteni amúgy sincs semmi értelme egyébként sem.

2014. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MW2 és azelőtti COD-ok, esetleg alacsony felbontáson BF BC2.
2014. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem low-on futna egy 1280x720p-ben!De ne számíts nagy dolgokra!Viszont még lowon is gyönyörű a játék!Én mondjuk ultrán 60 fps-el nyomom!
2014. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem valami nagy durranás a BF3 egyjátékosmódja (letöltöttel nem tudsz multizni, tört multi pedig nincsen) és párszor lesz, hogy 30FPS alatt fog futtni hosszabb ideig a játék.
2014. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Érdekes.. cod1,2,4,mw2,mw3 Ultrán 60 fps..
2014. júl. 8. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes az utóbbiakban nincs Ultra, hanem csak Extra beállítás. Egyébként elég baj is lenne ha a COD1, 2, 4, MW2 nem menne legalább 60FPS-el... A BF már egy teljesen más téma.
2014. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, csak ha én felveszek valami a legnagyobb beállitásra én álltalában úgy mondom hogy Ultra, de csak azért írtam, hogy érdekes mert az egyik válaszoló azt mondta hogy alacsony beállitásban fognak menni, miközben Extra 60fps .:D
2014. júl. 11. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!