Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indulnak el a...

Miért nem indulnak el a játékok rendesen?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy laptopot, ami nagyon jól is működik, ráadásul játékok terén is egész szép teljesítményt produkál, de vannak olyan játékok, amik szinte csak félig indulnak el. Például az Advent Risingnél amint rámegyek az ,,új játék"-ra, azonnal kilép. Egy-két másik játéknál is ezt csinálja. Pedig simán futtatnia kellene, mert a hardveres részével nincs gond. Az lehet a probléma, hogy Windows 7 van rajta? Légyszi segítsetek! Előre is köszi a hasznos tippeket!:);)
2010. jan. 5. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen az a probléma..

Hogy a microsoft f*s újabb oprendszere van rajta eltaláltad! (egyébként a többi is f*s)

2010. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem is ez a gond.Csakhogy egyátalán nem szar a többi.Nekem XP-m van és semmi gondom nincs vele.2 szar van köztük:vista és 7.
2010. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem, viszont nem sok kedvem van letörölni, mert a kinézete, meg s sok újdonság és lehetőség tetszik benne (az XP sem a szívem csücskeXD)... nincs valamilyen más mód arra, hogy megússzam az újratelepítést?
2010. jan. 5. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld a kompatibilitást átállítani korábbi Windows verzióra (Jobb klikk a parancsikonon, majd Kompatibilitás fül).

Egyébként én több hónapja Win 7-et használok és nagyon meg vagyok vele elégedve, semmi pénzért nem váltanék már vissza XP-re. Semmi komolyabb gondom nem volt vele.

2010. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy sem működött... beállítottam XP-re, rámentem, hogy futassa, aztán ismét kilépett a játékból és mivel nem tudta leellenőrizni azokkal a beállításokkal, így nem is lehetett elmenteni, hogy azzal a kompatibilitással próbálja legközelebb indítani.:S
2010. jan. 5. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval ezt akk bebuktad.. Így jártál, Windows Forever!

xd....

2010. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hülye, szerinted a 7 az mi???XD Windows 7 a teljes neve te állat... gondolkodj, ha már hasznos kommentet nem tudsz írni!!!XD:P
2010. jan. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!