Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Óriási Hibám van! A bej....

Óriási Hibám van! A bej. Képernyőnél nem tudok kattintani egy felhasználó névre sem, mert nem jeleníti meg. A ctrl+alt+del nem segít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kezdéshez kattintson a felhasználó névre felirat mellett kellene megjelennie,de nem jelenik meg. A felhasználói fiókokban kitöröltem a felhasználó nevet ami eddig volt, mert nem akart jelszót tenni a gépre,miközben azt már rég feltettem, és hátha sikerül alapon megpróbáltam... Mit tegyek? Ötletetek van?
2010. jan. 5. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:

van egy egyszeru torold ki az oszes felhasznalot

es csak 1 maradjon ara ne tegyel kodot es bekapcsolaskor automatikusan befog jelentkezni :D

2010. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hogy, ha nem enged be?
2010. jan. 5. 18:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Windows-ban sose hozunk létre/törlünk/módosítunk felhasználó nevet, mert bár papíron működnie kéne, néha ilyen aranyos dolgokat csinál.


Próbálj a Ctrl+Alt+Del kombóval váltani klasszikus bejelentkezési módba és ott lépj be Rendszergazda-ként (minden magyar XP-n van ilyen, kitörölhetetlen fiók, ha szerencséd van, telepítéskor nem jelszavazták le).


Ha ez nem megy, próbáld csökkentett módban visszaállítani a dolgokat, ha az se, akkor esetleg húzd újra (előtte adatmentés!!!)

2010. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és mielőtt vaamit csinálsz, amiről fogalmad sincs, olvass utánna, vagy előtte kérdezz! Sok bajtól megkímél...
2010. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a gáz az,hogy tegnap tettem fel rá újból, most fejeztem be az összes progi feltevését és tessék puff... a rendszergazdát én magam tiltottam le... csökkentet módban pedig u.az van mint nem csökkentett módban. Nem indul el... nem tudom mi lesz ezek szerint tényleg újra felkell tennem, de szerintem csinálok egy ghost lemezt...
2010. jan. 5. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
a kerdezo leirta hogy nem mukszika ctrl+alt+del e azon te mit nem ertesz es a masik meg azer tnem mukszik mert nem vagy bejelentkezve es nem is bootolt be meg teljesen a gep azert nincs ctrl+alt+del
2010. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A rendszergazda fiókot XP alatt nem nagyon lehet kiiktatni, még tartományban/csökkentett módban/semmi egyébben sem. Ha tényleg letiltottad, az azt jelenti hogy olyan mélységben túrtál bele a registrybe, amitől még én is félnék, pedig évek óta ezt csinálom. Azt hiszem itt komoly fogalmi zavarok vannak, érdemes az utánnaolvasós kommentet megszívlelni. Jelen esetben keress valakit, aki ért is hozzá, ha meg akarod úszni újratelepítés nélkül.

Tényleg nem bántásból mondom ezt, vedd komolyan, mielőtt valami nagyobb zűrt csinálsz.

2010. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!