Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 64-bites Windows 7-en a Call...

64-bites Windows 7-en a Call of Duty 2 mindig leáll. A cod2mp_s. Exe hibát észlelt ezért leált szöveggel. Valami ötlet rá?

Figyelt kérdés
Kompalibitás módot próbáltam de úgy is kilép.
2010. jan. 5. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Mondom én hogy a Windows 7 egy hordó fos...


Ne hidd, hogy ez az egyetlen játék, ami nem indul el rajta.

2010. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Illetve a játék maga fos. Mármint a verzió.

Nekem megy, szal a hiba NEM az ön gépében van. Nem mintha arra utalnék hogy

2010. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a punkbuster fájljainak a kompatibilitási módját is átállítani (pnkbstra.exe és pnkbstrb.exe azt hiszem, pontosan nem tudom hol vannak). Amúgy míért lenne fos a Windows 7? Ha nem csak netezni, office-ozni meg aknakeresőzni akarsz, akkor a Windows XP már elavult.
2010. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.. majd megnézem jó lett-e ..

DE .. minek kell belekötni hogy kinek milyen op-redszere van? És hogy minek? Bmeg.. Az XP egy kitűnő rendszer volt és még mindig az.. Csak kijönnek az új technológiák és nem képes tartani már az XP az iramot..

Amúgy is játékra használom főként a gépet, és magasabb Bechmarkokat kapok win7 alatt mint xp alatt.. (Csak egy példa volt a sokszázból)

Amúgy az XP hol használja ki a 4 giga ramot illetve a Core2Quad procim (4 mag)?

Szebb is jobb is .. Aki szereti az XP-t és nem akar változni .. tegye azt.. szerintem most ez az újkor XP-je..

2010. jan. 5. 17:23
 5/11 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek..

Nagyon nagy fej lehetsz.. a VISTA esetleg ratyi..

Fogalmad sincs milyen a win7..

Tökéletesen fut minden játék. Nem találtam még olyan játékot ami nem megy el rajta. .Sőt.. mint mondtam: még jobban futnak mint XP-n.

Amúgy kiderült hogy csak egy driver miatt nem ment a cod2.. szóval ebben az esetben sem a rendszer hibás..

2010. jan. 5. 17:27
 6/11 anonim ***** válasza:
A Vistaval sincs annyi baj mint amilyennek beállítják csak egyszerűen nem tudjátk egyesek használni (ezzel senki képességét nem szeretném kritizálni) meg általában ha vmi újítást visznek vmibe akkor az 1esek szerint nagy szar (lásd GTA4).
2010. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazad van.. Vistával sincs ANNYI baj. De undorító hogy mennyi hibát hagytak abban a rendszerben annyi fejlesztési óra után. Összecsapták. Korán sem volt olyan jó mint a maga idejében az XP illetve manapság a WIN7. Most ha csak azt nézed hogy a drivereket képtelen volt helyesen felrakni a Vista, a win7 pedig még a nyomtatókat is felrakta autómatikusan.

A GTA4-ről pedig csak annyit hogy oriási játék. De nem PC-n. Pc-n nagy , had ne mondjam. Helyesbítek. A játék élmény nagyszerű. De a grafika.. Ronda.. Nagyon csúnya átirat konzolról. Csak nézd az elsimítást. :)

2010. jan. 7. 20:19
 8/11 anonim válasza:
Hali. Esetleg letudnád írni melyik driverrel volt a probléma mert nekem is ugyan ez a hiba. Előre is kösz.
2010. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Driver? Nem tudom, de a megoldás végülis az lett, megvártam míg a win7 autómatikusan felrakja a firrítéseket illetve a drivereket. Szóval "be kell járatni a rendszert". 1-2 nap után menni fog a cod is. A se7en megoldja :)
2010. jún. 16. 01:56
 10/11 anonim válasza:
nemtudom nektek hogy megy a win 7 a gépeteken... de én rájöttem hogy egy kula darab az egész:S nem vitatkozni akarok mert olvastam hogy neked jol megy a "4magos gépeden" de nekem a lapopon még a videó kártyát se telepíti:S azt írja ki hogy "nincs letesztelve töltse le a hivatalos oldaláról" erre letöltöm az oldalról a fa*za 64bites win7 drivert és ugyanazt írja ki:\ így a játékok többsége a képernyő közepén mennek kockába és nem képes kihúzni magát 16:9 be pfff. a cod 2 hibát észlelt. de ez csak 2 hiba volt még tudnák sorolni. nekem ne mondjátok hogy egy 2 hét alatt elkészült OP rendszer jol működik. kidobták piacra a gagyit hogy legyen egy kis pénzük. szal addig visszarakom az XP t amíg nem csinálnak egy tökéletes OP rendszert vagy ezt ki nem javítják:S Microfos -.-"
2010. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!