Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért piros a torrentem?

Miért piros a torrentem?

Figyelt kérdés
Mikor töltenék akkor nem kék nyíl van lefele hanem piros és nem tölt:\ Miért van ez? Eddig jó volt de pár napja egyszerűen nem tölt... néha gondol egyet és elkezdi... de arra várni kell pár órát:\ Semmin nem változtattunk így nemtudom, hogy mi baj van:SS Amúgy utorrent 2.0-m van, ha ez számít, de szerintem nem hisz eddig semmi baj nem volt:\ Valaki segítene, hisz ncoren ma jár le az az akció, hogy nem számolja a letöltést és még gyorsan le akarok 1-2 dolgot tölteni:\ Előre is köszi a helpet! :)
2010. jan. 5. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

mert lopnak tőled .... :DDD

ilyen egyszerű ... tiltsd le!

2010. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kényszeritett inditással, vagy tracker frissitéssel probálkoztál ? filmre rámész jobb egérgomb katt kiválasztod, amugy én is ncoron vagyok fent nekem is utorrent.2.0 van nekem nincs vele gondom.

Ja és fimet sem enged letölteni ?

2010. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha lopnak tőlem és kiderül, hogy ki az akkor megverem:DD Amúgy tegnap sikerült egy filmet letöltenem, de megint próbáltam egyet az nem jött:\ Kényszerítettem de akkor se jön:\ A frissítést meg nemtudom, hogyan kell:)
2010. jan. 5. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Frissítés: Jobb klikk torrentra->tracker frissítése


Amúgy ncore nem a stabilitásáról híres, gyakran van (volt?) 500-as hiba, meg szerverleállás, stb.

Így lehet neked is ilyen bajod van.

Amúgy nekem megy most le-feltöltés is, és nem piros.

És általában a piros nyíl szervergondokat (tehát ncore gondokat) jelent.

De amúgy mit lopnának tőled?

A netet?

Ha van routered, és nincs rajta jelszó, akkor van rá esély, de pirosnak akkor sem kéne lennie.

Amúgy volt már ilyen kérdés, ha nagyon érdekel rákereshetsz, piros torrent vagy bármire.


És remélem maradsz seedelni :)

2010. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani ? 2. voltam :D
2010. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem!:S Ncoren megkérdezem a helpdesk-től hátha tudnak valamiben... Amúgy a frissítés se sikerült:\ Mindent köszi eddig de ha van még ötletetek jöhet bátran:)
2010. jan. 5. 20:08
 7/8 Juhász Ildikó86 válasza:
Nekem ugyan ez most a hiba ,minden piros és nem indul semmire se a letöltés...egyszer volt ilyen de akkor egy 10 perc alatt helyre állt magától.most nem akar .remélem tényleg szerver problémát jelent és helyre fog állni mert nekem fogalmam sincs ezután mit csináljak vele hogy végre meginduljon...
2012. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Monitor probléma, nálam is történt már, nem kell vele foglalkozni én is kivágtam. azóta van kocka monitorom de ezen mindíg zöld.
2014. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!