Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendszer üresjárati folyamata...

Rendszer üresjárati folyamata 99% mitől?

Figyelt kérdés

System folyamat 99% ot eszik a prociból.

A jelenség.

egyszer csak Win 7 64 Professional a system nevű folyamat 99% cput kezdett zabálni.

Találkozotte valaki ilyesmivel?

ha igen mitől lehet?



2014. jún. 27. 09:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 Maradj már, a system folyamat 1%-ot eszik.
2014. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10, a legnagyobb probléma nem az, hogy túldiagnosztizálod a helyzetet és egy egybites félreértésből vizionálsz vírust, rendszerfájlok hibáját meg processzorelégtelenséget (ami szintén nettó hülyeség), hanem az, hogy aztán még neked áll feljebb ahelyett, hogy szépen csendben maradnál. Vagy csak belenéznél a Feladatkezelőbe.

G.

2014. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
mennyi fantasztikus, hozzáértő és mindent tudó informatikus van itt..akiknek fogalmuk sincs mit beszélnek XD
2014. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11%

Még hogy fogalmam sincs, hogy miről beszélek, pff

Neked biztosan nincs.

2014. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én előre leszögezem hogy nem értek a számítógépekhez de azt tudom hogy nálunk is a számítógép 99% üresjáratot mutat és lassú mint a csiga. Ha az üresjárat tényleg üres ez mitől lehet? Mert ha nem tévedek a kérdezőnél is itt a probléma.
2014. júl. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mivel nálam is előjött a probléma és ezt a oldalt a hozta fel, de nem láttam választ rá ezért megírom nekem mi volt a megoldás: A Windows update lassította be a processzort és 650 MB-os menória zabálással társult. Miután letiltottam a vezérlőpultban aztán a services.msc -ben is tiltottam, azután megtáltosodott. Hasonló hiba volt az XP-ben is, ott is a procit járatta. Remélem segíthettem valakinek ezzel.
2020. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!