Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Warez oldalon találtam. Ez...

Warez oldalon találtam. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

"Ez egy BDRip,ez azt jelenti,hogy a kép sokkal szebb mint egy átlagos avi-nál.Probléma szokott adódni a nem megfelelő codec használattal és többen hanghibára panaszkodnak.Ennek kiküszöbölésére a "szakértők" a K-Lite codec packot és AC3 Filtert ajánlják.

A BDRip-et régi DivX-es lejátszók lehet,hogy nem kezelik."


Az enyém egy éves és vagy nem olvassa be vagy egy óránál többet nem ad le a filmből.Remélem nem ez fog elterjedni a közeljövőben.

A PC viszi simán.De én nem azon DVD-zek.


2010. jan. 4. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálad van a baj, nálam mindig lejátssza végig mindent.


Amúgy olvasd el ezt:

[link]

2010. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az én asztalim sem játszotta le a BDRip/BRRip-es filmeket, pedig csak fél éves volt. Bosszantó hogy nem lehet külső forrásból frissíteni a codec-eket a lejátszókon, de hát ez van. Vettem egy újat. A letöltött filmekből szerintem amúgy megspórolsz annyit hogy vegyél egy újat, ez nem lehet probléma.
2010. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem min. 2 éves lejátszóm van, és viszi rendesen.

10000 ft volt akkor, szóval azt se lehet mondani hogy valami hi-tech

2010. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!