Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 5 perces (1080) videó AVI-ban...

5 perces (1080) videó AVI-ban 25Gb Vegas Proval renderelve? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Csináltam egy kis 5 perces egyszerű klippet, iphoneal felvett videot egy alá wav hangot raktam, meg egy kis effekteket áttünéseket. Ezt kirendereltem avi formátumba, és azt vettem észre hogy nem játsza le semmi. Megnéztem a máretét és majdnem leestem a székről amikor megláttam, 24,9Gb. Mit csinált ez az őrült program? Utána kirendereltem ezt a videót mp4-ben az már egy normális méretű lejátszható fájl lett..

2014. jún. 23. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tömörítetted. Nem a program a ludas.
2014. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:
Mókás, amikor a kacsa szidja a vizet, mert ő nem tud úszni. Kedves kacsa! Nézz után a beállításoknak és a kódolásoknak!
2014. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnézem majd, de hat ez egy gyari alapbeallitas volt... Amugy kb 500megas mov-bol lett ez...
2014. jún. 24. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Van nem tömörített avi is, az az alap.
2014. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kéne ismerkedni a fájlformátumokkal, és például olyan fogalmakkal, mint képkockasebesség, bitsűrűség, és akkor nem fordulna elő ilyen. Ne a profi programban keresd a hibát, ha azt sem tudod, mire kattintasz :)
2014. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazatok van :)
2014. jún. 26. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!