Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ehhez a géphez tudnátok...

Ehhez a géphez tudnátok játékokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Fps,Tps, vagy autóssal játszanék

Core i3 2120 3.3ghz

4gb ram

Asus radeon r7 250 1gb gddr5

ami már fennt van rajta:Mafia 2, payday 2, splinter cell blacklist, dirt2, borderlands,assassin's creedek (elég volt belőle..), mortal kombat komplete,FC3, Dirt2, BF3, TF2



2014. jún. 23. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Need for speed the run, nfs most wanted 2005 és 2012, lol, wow pandaria, minecraft, Sniper: gost warrior 1,2, cs 1.6, cs go, gta san andreas, gta 4, next car game, Crysis 1,2,3 és Warhead, euro truck simulator 2, gooat simulator (kecskeszimulátor :D), Burnout paradise, Battlefield 4, The Forest, Sniper Elite v2, Skyrim, összes Call of duty, World of tanks, Watch Dogs, GRID 2,3, Witcher 1,2, Sleeping Dogs, Simcity 2013. Most így hirtelen ennyi juttott az eszembe, felét az asztalomról puskáztam le :) Ezekkel elleszel egy darabig.
2014. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hmmm kb. minden? i3 még elég lesz a Novemberben, Októberben kijövő játékokhoz is (közepesen vinnie kel majd)!
2014. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg a goat simulator, azt le is akartam tölteni de mire meglett a gép elfelejtettem, köszi:D
2014. jún. 24. 18:26
 4/4 A kérdező kommentje:
A lol-al meg hagyjál mert 2 évig toltam és meg nem nyitnám:D
2014. jún. 24. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!