Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnám...

Milyen programmal tudnám felvenni amikor játszom?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam pár játékot, a Camtasia-t használtam (volna) a képernyőképhez, de sajnos az a játékok alatt végig csak az asztal képét rögzítette ahogy egy fehér négyzet villog rajta, de böngésző vagy asztalképet minden gond nélkül rögzít csak a játékokkal van baja.


Tudnátok javasolni valami jobb programot, vagy hogy a Camtasia-val mi lehet a gond?



2014. jún. 21. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Action!

Fraps

2014. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és melyiket ajánlanád inkább?

Fontos a minél jobb felbontás :)

2014. jún. 21. 19:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Action! de a Fraps elterjedtebb.

A Fraps-el (nekem) az a gond,hogy a felvett videónak nagy a mérete.

2014. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ahogy látom a Mirillis Action! v1.19.2 -vel vannak gondok HD és 1800p területen, szóval lehet hogy a Fraps jobb döntés lenne így elsőre.
2014. jún. 21. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Te tudod,nekem az Action bőven megfelel,nem vagyok egy nagy gamer és nem is nagyon szoktam játszani.Általában Need For Speed,Call Of Duty,Metin2 és World Of Tanks videókat szoktam felvenni.
2014. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül is egy teljesen másik progi, a Bandicam lett a választás :)
2014. jún. 22. 00:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Fraps nál be lehet állítani hogy mekkora és milyen minőségű és hány képkocka per sec legyen. Én ezt használom, ez vált be nekem semmi baj nem volt vele én ezt ajánlom ! :)
2014. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!