Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem viszi a gépem?

Miért nem viszi a gépem?

Figyelt kérdés

az a gondom hogy sajnos a jó arcade játékaimat nem viszi a gépem a configom 3ghz proc 1gb ddr memó 400 mhz,ati rad 9600 256 mb vga, 160 gb winch, win xp sp2. azt azért nem várom el hogy az újabb játékokat vigye hisz nem egy erőgép de tán egy mortal kombat 1-2-3 vagy a wwf wrestlemania-t azért sztem illene vinnie mivel kis méretű játékok. mikor elindítom a játék megy biztos nem az emu beállitásokkal van a gond csak olyan lassú a game hogy nem érdemes vele játszani :/

vagy ennyire gépigyényes lenne az emu még ilyen kis játékokkal is?


2010. jan. 2. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos ennyire gépigényes.200ezres gépeken sem fut jól az emu
2010. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
uhhhhhh én meg hasonló gépet akartam venni mert ps2 emu kellet inkább mostmár ps2 konzolt veszek
2010. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát akkor az cumi sajna , biztos amik vannak youtube-on vidik bika komoly gépeken futnak azok a gamek de az viszon sztem különös hogy a killer instinct 1-2 arcade mamevel még a játék is alig akar futni de az eredeti ultra64 arcade emuval viszont hiba nélkül fut mind 2 az 1 az 130mb a 2. része 406mb és az un öcsém p3 as gépén is vígan elfut a game :D akinek manapság fontos a játék(kinek ne lenne az) az inkább konzolt vesz mint pc-vel vesződik
2010. jan. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!