Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok rendesen...

Miért nem tudok rendesen Winavi9 programmal feliratot beégetni?

Figyelt kérdés

Benne marad a régi felirat is azt is beégeti.

Néha fejjel lefelé konvertál,csak a feliratos filmeknél.

Több programot kipróbáltam,8 ast is,ugyanez a helyzet.


2010. jan. 2. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben! Hogy érted régi felirat? Avi-t konvertálsz dvd-be felirattal?
2010. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen avit konvertálok DVD be felirattal
2010. jan. 2. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
És mit értesz régi feliraton? Alapból rajta volt az avi-n valami felirat...ráégetve? Ez a régi felirat?
2010. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs ráégetve, srt fajlba van.

Pl Film avi Film srt

Amikor konvertálom DVD formátumba, pl türkiz felirattal és nagyobb méretben, akkor a fehér srt feliratot is beégeti eredeti méretben a türkizt meg nagyobb méretben tehát két felirat lesz rajta.Egy türkiz egy fehér.Ráadásul fejjel lefelé konvertálja a filmet de azt ki lehet küszöbölni de az sem normális,mert a felirat nélkülit normálisan konvertálja.

2010. jan. 3. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd ki a mappából azt a feliratot, amelyiket nem szeretnél, akkor tuti nem lesz rajta. Egyébként feliratos filmek konvertálásához jobbnak gondolom a ConvertXtoDvd-t. Sokkal jobban beállíthatók a feliratok nagysága, hogy hova kerüljön elhelyezésre, árnyék stb. Javaslom vágj ki egy pár perces darabot az avi-ból és úgy nézd meg megfelel-e neked a konvertálás után. Újraírható dvd-re kiírva ellenőrizheted tv-n. Az srt-t ha megnyitod jegyzettömbbel, akkor átírhatod az időket, hogy a pár perces avi-ban meg is jelenjen majd felirat, persze másolttal csináld ezt. Átnevezheted pl "gyak"-nak az avidarabot és az srt-det, akkor nem kavar be semminek, vagy beteszed új mappába őket. Én mindig kipróbálom egy rövid darabbal, mert baromira idegesít, amikor a konvertált anyagon hülye méretben és helyen van a felirat. Avi-ból így tudsz kivágni pár percet>>> [link]
2010. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi.Elég volt átnevezni az srt t és simán megy.

Én is a Convertxto val szoktam dvd formátumot konvertálni és gyönyörűen meg is írja,csak nagyon idegesített hogy nem tudok rájönni mi a gond.

Szép napot

2010. jan. 3. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!