Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows embedded posready 2009?

Windows embedded posready 2009?

Figyelt kérdés
beszereztem ezt a rendszert virtual boxon ki is probáltam, nagyon csukel, de nem tudok bejelentkezni, mert user name, meg passwordot kér, én névnek a nevemet, jelszónak meg tudom mit adtam meg, és mégse tudok bejelentkezni. Ez mitől van, tudma nekeem ebbe segíteni valaki?

2014. jún. 11. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahonnan "beszerezted", ott kellett lenni hozzá leírásnak. Biztosan kitér többek között erre a problémára is.
2014. jún. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

annyi volt hogy user name: administrator

password: amit te magadnak telepítésnél megacc, meg is adtam de belépni nem tok

2014. jún. 11. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj arra, hogy emlékeim szerint az ilyen embedded telepítőknél előbb kéri az ilyesmit, és csak utána hagy billentyűzetkiosztást választani. Azaz amikor megadtad a jelszót, angol billentyűzeted volt. Y/Z felcserélve, ékezetes karakterek helyén szimbólumok stb.
2014. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sikerűlt, igfen amit meg adtam jelszót, és miután magyar lett a bilentyűzet a 0 , re változott és ezért nem sikerült. :) köszi a segítséget
2014. jún. 13. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!