Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell átszínezni?

Hogy kell átszínezni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet átszínezni a feliratot? Mondjuk ha most fehér, hogy lehetne feketére? Van ehhez valamilyen program vagy tök egyszerűen is meg lehet csinálni? Légyszi segítsetek.(használhatatlan válaszokat nem kérek =) )
2010. jan. 2. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Filmfeliratra gondolsz?

A médialejátszókban állítható

[link]

Dvd esetén DVDSubEdit

[link]

leirás /angol/ [link] Guides/ChangingColors/Guide.htm

2010. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Min akarod átszínezni a feliratot? A hátadon? A szomszéd falán? Az üdítős dobozodon?
2010. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha írom, hogy program, akkor ki lehetne következtetni, hogy a gépen. És amúgy is ha a hátamról beszélnék, nem ebbe a kategóriába tettem volna a kérdést. És igen filmfelirat.


Köszönöm a választ.

2010. jan. 2. 15:18
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha pl. VLC Media Player-em van, azzal is át tudom színezni? Vagy Windows M.P.-el?
2010. jan. 2. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok - ha nem irod ki , hogy mit szeretnél, akkor csak tippelhetek. Felirat lehet képen, weboldalon, stb. is!


VLC igen lehet : Eszközök - Beállítások - Feliratok

[link]

2010. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat és köszönöm szépen!
2010. jan. 3. 03:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!