Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy acer e725 gépem,...

Van egy acer e725 gépem, hogyan tudnám ezt a problémát megoldani?

Figyelt kérdés
Van egy acer e725 tipusú gépem. Minden jó rajta csak annyi lenne vele a gond hogy a cd olvasójába ha lemezt teszek be és elkezdi olvasni azt, néha olyan erősen zúg mint egy traktor. Ez sztem attól lehet hogy vmi a cd olvasó körül vmi berezonál. Hogyan tudnék ugy hozzáférni hogy megoldjam ezt a problémát?
2010. jan. 1. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ööööö sehogy? Mikor elkezdi olvasni a cd-t/dvd-t nekem is hangosabb, de most eltom viselni:P
2010. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de tuti h zörög mert mondom van amikor csinálja van amikor nem. amikro zörög és egy kicsit mondjuk az olvasó elejét benyomom akkor eláll ha elengedem ugyanugy csinálja tovább. mondjuk most kiékeltem szol nem csinálja egyenlőre:D
2010. jan. 1. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl Nero DriveSpeed (vagy más CD/DVD sebességkorlátozó) segítségével állítsd be a sebességét 4x-esre.
2010. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beállítottam, mostmár hallhatóan halkabb lett amikor olvas. Esetleg azt is belehetne állitani hogy amikor berekom a cd-t utánna egyből ne pörögjön fel max sebességre hanem mondjuk egyből csak 4szeresen olvasson?
2010. jan. 2. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!