Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 8.1 UI megjelenítési...

Win 8.1 UI megjelenítési probléma?

Figyelt kérdés
Egy laptopon win8.1 x86 van, és eredetileg teljesen jó volt,az utóbbi időben azonban az új (csempés) UI elemek nem jelennek meg, a start menü se. Valaki tud rá megoldást?

2014. jún. 6. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit követtél el a kettő között? Biztos nem magától történt.
2014. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én igazából semmit, mert nem az én gépem, csak a tulajdonosa nem nagyon ért hozzá, de ezek szerint én sem annyira mint hittem :D

Meg fogom tőle kérdezni, de tudtommal nem telepített semmit, a beállításoktól meg fél, hogy elront valamit, de lehet hogy elhallgatja :P

Még esetleg az lényeges lehet, hogy fokozatosan állt így be (a gép), azaz szóltak hogy nincs start menü, és mikor megnéztem volt, aztán hol volt hol nem volt, most pedig egyáltalán nincs.

2014. jún. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!