Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Raktam be Vice City-be 1...

Raktam be Vice City-be 1 Lamborghini-t, és csak a kinézete van + az igazi sebessége + ilyenek nincs (a kicserélt autó sebessége maradt). Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Le lött tűtve (le lett töltve >:-)) a pheonix.dff és pheonix.txd, beraktam IMGTool-lal a gta3.img-be és elközdtem játszogatni... de csak a Phoenix autó kinézete változott a Lamborghini kinézetére de a sebessége + a tulajdonságai nem, a Phoenix-é maradt >:-( MIT LEHET CSINÁLGATNI???????????????????????


HEPL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2010. jan. 1. 11:32
 1/6 anonim válasza:
Ez azért van mert amiket beraktál (txd, és dff fájl) azok csak a kinézetre utalnak.Ha az autóhoz nem járt .col fájl, akkor annak nem fog változni a sebessége,max ha letöltesz hozzá egyet és berakod Coll Editorral.
2010. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a colnak semmi köze az autó sebességéhez. Nyisd meg a readme-t, abban kéne lennie egy handling.cfg sornak. Azt is nyisd meg notepaddal és írd át
2010. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

utolsónak


csak ennyi? aztán fog múkodni?

2010. jan. 1. 12:34
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom Szépen!!!!!!!!!!!!!!

A sebesség +van már csak azt szeretném, h az igazi Lamborghini-nek a kerekei, felniei legyenek rajta a kicserélt autón... ahonnan letoltottem ott úgy volt... rendes normális kerekek, felnik, de a játék ban a Phoenix felniei maradtak szóóval mit csináljak?

Megin HEPL!

2010. jan. 1. 13:05
 5/6 A kérdező kommentje:

Előző kommentemhez

Ha kereket szeretnék akkó is be ke vmit másolni mint ahogy a 2. válaszoló írta?

2010. jan. 1. 14:22
 6/6 A kérdező kommentje:
+ még az a baj, h az eredeti/kicserélt autó tulajdonságai +maradtak a kormányozhatóság stb. csak a kinézet változott + a sebesség mit csináljak?
2010. jan. 1. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!