Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom törölni a sims3-a...

Hogyan tudom törölni a sims3-at ha rzr verzió és patch is van rajta?

Figyelt kérdés

Hiába megyek rá a the sims3 eltávolítására nem törli le mert ki ír egy ilyet:

Hibakód: -5005 : 0x80070002

Hiba információ:

>Kernel\KernelMedia.cpp (95)

>SetupNew\setup.cpp (851)

plusz még egy kis részt de az nem olyan lényeges.

szóval kiirta ezt én pedig fogtam magam és elkezdtem manuálisan törölgetni a cuccokat..viszont nem mindent lehet...ezért egy részét kitörölte másikat meg nem szóval se újratelepíteni semmit nem tudok :S próbáltam rendszervisszaállítást azzal se mentem sokra :S


2009. dec. 31. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Start-Vezérlőpult-Programok telepítése és törlése

próbáltad már?

egyébként manuálisan lehet törölni, ha nem tudsz többet törölni indítsd újra a gépet és próbáld újból, sikerülni fog...

(igaz, ha így törlöd őket, akkor nem minden fájl törlődik le, pl: mentések stb.)

2009. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

előző vagyok

olvastam, hogy ez a hibakód azért lehet, mert fut egy telepítés vagy egy hozzá tartozó program, amit megnyitottál...

indítsd újra a gépet, próbáld megint az uninstallt, vagy ahogy az előbb leírtam, ha így sem megy, akkor manuálisan töröld!

2009. dec. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!