Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem bírom telepíteni a...

Miért nem bírom telepíteni a Windows XP-t?

Figyelt kérdés
Elindítom a telepítést, addig eljutok hogy leformázza a partíciót, utána a másolja a fájlokat a Windows telepítési mappákba igen ám de eljut 80%-ig utána sorban nem tudja a fájlokat másolni, megnyomom az entert mert az az újra próbálás de kijavítja elmegy 88%-ig utánna 88-100-ig egyfojtában a fájlokat nem tudja másolni vagy ilyesmi. Miért nem? Próbáltam másik gépen ott jó pedig gyengébb.
2014. jún. 1. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. sürgősen mentsd le a rajta lévő adatokat valamilyen live cd segítségével, és kezdj el gyűjteni egy új vinyóra, mert ez meg fog halni hamarosan.
2014. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Laptopban lehet cserélni vinyót?
2014. jún. 1. 11:25
 3/12 anonim ***** válasza:
most nézem, hogy már formáztad is. akkor az adatmentéssel már ne foglalkozz.
2014. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet, persze.
2014. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

közben eszembe jutott hogy a live cd-ken többnyire vannak merevlemez ellenőrző programok. pl a HDSentinel.

Azzal meg tudod nézni a merevlemez kondicióját és kiderítheted, hogy tényleg az romlott e el.

2014. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
[link] felraktam a Windows 7-et úgy hogy kiléptem a Windows XP Telepítőből és beraktam a WIndows 7 Telepítőt most az jó és megnéztem a Hard Disk Sentoóinel mit ír.
2014. jún. 1. 11:35
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor esetleg másik win telepítő cd-t próbálj, vagy másik olvasót. lehet, hogy ezek egyike nem ok.
2014. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem romlott el a Winchesterem? Windows 7-et felt tudtam rakni szóval a dvd olvasó jó.
2014. jún. 1. 11:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát legalábbis HD sentinel szerint jó akkor gondolom nem az a hiba. Másik vindows xp telepítő cd-t próbálj esetleg.
2014. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
OK KÖSZI JÓ!!! :D ZÖLD KÉZ MENT AZ ÖSSZES VÁLASZODRA!!!
2014. jún. 1. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!