Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a Windows Media...

Mi a baja a Windows Media Player-emnek?

Figyelt kérdés
Windows 7 van a gépemen, WMP 11.0-t használok, és mostanában azt csinálja, hogyha lejátszásra teszek egy albumot, végigjátszik egy dalt, és a végén kiírja, hogy hibát talált a fájl lejátszása közben, és kiír a dal címe mellé egy piros x-et, nem is megy tovább. Ezután újra libary-ből vagy fájlkezelőből kell elindítanom a dalokat, hogy lejátsza, hiába kattintok át másik zeneszámra a lejátszási listán. Nagyon idegesít, nem tudjátok, mitől lehet?
2009. dec. 30. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

ez olyan mintha egy kutyát bevinnél egy állatorvoshoz és azt mondod a dokinak h mondja meg mi a kutyának a baja...

ezt így nem lehet megmondani h mi a problámja

2009. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi rosszul írtam problémája
2009. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz?
2009. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Operát használok.


17:32-esnek meg annyit, hogy arra gondoltam, esetleg más is találkozott már ilyen problémával, és ha sikerült megoldásra jutnia vele, vagy megtalálni az okát, azt megoszthatná.

2009. dec. 30. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Operát nem nagyon ismerem. De valami Adobe Flash Player legújabb változata kellene neki (nekem a Firefox tette ugyanezt). Keresd meg itt a Windows Media Playert és ezt nyitja meg:

[link]

Innen telepitsd, ez a beépülő (plugin) lejátszó kellene neki. Ugyaninnen az Adobe Flash Player beépülő is letölthető. Mielőtt futtatod, a régebbieket a Programok telepitése, törlésében töröld.

2009. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, előbb az Opera oldalát nyisd meg: [link]
2009. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ez a baj xp-n
2009. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!