Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » P4 lapimhoz honnan tudok...

P4 lapimhoz honnan tudok hangdrivert letölteni?

Figyelt kérdés

albacomp

model:M22ES

ha újra telepítem az xp akkor sem jó.a beállitásnál nem enged semmit állitani rjta.tegnap volt szerelőnél meg is csinálta a hangot és azt mondta hogy telepitsem újra az xp.fel istelepitettem de a hang megint elment,ilyenkorm it tudok tenni?vmi hangdrivert nem lehet hozzá letölteni??


2009. dec. 30. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Googli.. Én odáig jutottam, hogy az alaplapja clevo M22ES..

Ezen a vonalon keress tovább, nekem nem volt kedvem oda regelni..

Üdv: StMiklos

2009. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm de kicsit több segitséget kérhetnék??
2009. dec. 30. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyártó honlapján nagyjából 10 mp alatt találtam meg. Ez olyan nehéz?

ftp://ftp.clevo.com.tw/M2xES/AUDIO/D(M)2xES_Audio.zip

2009. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, nem személyeskedni akarok, de sok-sok kérdést olvasva, az a kérdés merül fel bennem, és most kikívánkozik, azt a tetves guglit nem tanítják sehol ebben az országban?

Iszonyat mennyiségű célzott információhoz lehet jutni percek alatt.. És én csak oroszt tanultam sok évig, de sehol nem kellett kérdeznem, választ meg százával írtam, melyek 80%-át néhány perc alatt gugliztam..

Ne vedd sértésnek, igazából ez csak pusztába kiáltott kérdés, BUÉK üdv: StMiklos

2009. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!